21/10/2017 • 20:43
Ο Γιώργος Δώνης
20/10/2017 • 15:30

Πέρες ο αντι-Βάτερμαν

Ο ΑΠΟΕΛ βρήκε τερματοφύλακα, μετά τον σοβαρό τραυματισμό του Μπόι Βάτερμαν, στον αγώνα κόντρα στη Ντόρτμουντ.

ΑΕΛ-Πάφος
15/10/2017 • 23:17

Ήττες για Ομόνοια, ΑΕΛ

Εκπλήξεις στην 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κύπρου, καθώς ο Ερμής νίκησε 2-1 την Ομόνοια στη Λάρνακα με δυο γκολ του Νιγηριανού, Εμεγκάρα (14΄,64΄) ενώ ενδιάμεσα είχε ισοφαρίσει ο Μαντούρο (41΄).

Οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ
13/10/2017 • 21:15

Εύκολα ο ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ νίκησε την Δόξα Κατωκοπιάς για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κύπρου στην Λάρνακα και ανέβηκε στην 4η θέση του πίνακα.

Γιάννης Χριστόπουλος
06/10/2017 • 19:49

Στην Κύπρο ο Χριστόπουλος

Ο Γιάννης Χριστόπουλος συμφώνησε με τη διοίκηση του Άρη Λεμεσού για να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της κυπριακής ομάδας.

01/10/2017 • 22:40
ΑΕΚ Λάρνακας-Ανόρθωση
30/09/2017 • 23:16

Το έσωσε στο φινάλε η Ανόρθωση

Mε γκολ του Καμαρά στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, η Ανόρθωση έφυγε με 1-1 από τη Λάρνακα κόντρα στην ΑΕΚ, στο σημαντικότερο ματς της 6η αγωνιστικής στην Κύπρο.

Ανόρθωση
26/09/2017 • 00:16

Πρώτη με διαφορά

Νίκη με 2-0 για την Ανόρθωση απέναντι στη Δόξα Κατωκοπιάς, με την "Κυρία" να διατηρεί το αήττητό της μετά από 5 αγωνιστικές, παραμένοντας στην κορυφή του πρωταθλήματος και αυξάνοντας παράλληλα τη διαφορά της από τον δεύτερο.

Ερμής
24/09/2017 • 20:38
Σαλαμίνα-ΑΕΚ
24/09/2017 • 00:01

Και πάλι ήττα η ΑΕΚ

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα για την ΑΕΚ Λάρνακας στο πρωτάθλημα της Κύπρου, που για την 5η αγωνιστική, έχασε με 1-0 εκτός έδρας από τη Νέα Σαλαμίνα.

Ομόνοια
20/09/2017 • 22:37

Πέντε στην ΑΕΚ η Ομόνοια

Καταιγιστική η Ομόνοια «διέλυσε» με 5-2 την ΑΕΚ Λάρνακας σε εξ αναβολής αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής του κυπριακού πρωταθλήματος.

18/10/2017 • 12:27